Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Нові зміни в оподаткуванні зарплатиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesНа даний час сплачується два платежі із зарплатні: 41% єдиного соціального внеску і податок на доходи фізичних осіб — іще 17%.

Арсеній Яценюк зазначив, що таке навантаження на фонд оплати праці на 20 % перевищує показники країн-членів Європейського Союзу та презентував зміни до податкового законодавства на засіданні Уряду.

 «ЗіБ» у прес-службі КМУповідомили про те що, уряд виносить на обговорення кілька варіантів підходів «якісних і кардинальних змін» в оподаткуванні заробітної платні.

Один із них полягає в наступному: «Ми пропонуємо встановити фіксовану платубудь-якому працюючому з мінімальної заробітної платні, яка буде складати 41%. Далі все, що вище мінімальної заробітної платні, ми пропонуємо оподатковувати не 41%, а 15%. Майже трикратнезменшення єдиного соціального внеску».

Або ж ставимо оподаткування мінімальної заробітної платні в розмірі 37%, зменшуємо таким чином базу на 4%, але оподатковуємо тоді не 15%, а 19% всі суми, які вищі за мінімальну заробітну платню, пояснив глава Уряду.

А.Яценюк навів приклад: «Середній розмір заробітної платні в Україні — 3650 гривень, три мінімальні заробітні платні. За діючим порядком загальна сума платежів до бюджету із цих коштів становить 2126 гривень. За моделями, які пропонує уряд, з 3650 гривень платежі до бюджету зменшуються практично на 700 гривень, що означає збільшення на 700 гривень доходів простих громадян».

Для того, аби не виникло «провалів» у Пенсійному та інших фондах, уряд пропонує діяти «за принципом соціальної справедливості — змінити систему оподаткування доходів фізичних осіб: «Хто заробляє більше, той платить більше. Хто заробляє менше, той платитьменше».

Кабінет Міністрів запропонував шість моделей оподаткування доходів фізичних осіб.

Уряд пропонує уніфікувати ставки для пасивних доходів фізичних осіб: «Зараз їх дуже багато. Якщо різні ставки, то всі тікають від оподаткування. Ми вважаємо, що до пасивних доходів повинна застосуватися єдина ставка – 15%». 

Яценюк повідомив, що Державна фіскальна служба пропонує кардинально змінити підходи в адмініструванні податків, зокрема, встановити єдиний звітний період: «Всі звіти подаються один раз на квартал». 

Марина Листопадська, ВПраве

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.