Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Новий податок для бізнесуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesЗаконопроектами №4418а і №4419а пропонується внести зміни до Податкового кодексу щодо накладення податку для забезпечення обороноздатності держави, а також до Бюджетного кодексу щодо направлення цього податку не в загальний, а в спецфонд держбюджету для фінансування виключно потреб Збройних Сил України та інших законних військових формувань.

Автор проекту наголошує на тому, що новий податок платитимуть суб'єкти господарювання — юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність, як на території України, так і за її межами. Не стосується лише неприбуткових організацій та установ.

Юрій Дерев'янко наголосив: «Базою оподаткування пропонується визначити вартісне вираження обсягу доходу платника податку, одержаного протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та / або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. Ставка податку буде встановлюватися у відсотках від бази оподаткування у розмірі 0,25% від бази оподаткування. У разі якщо база оподаткування становить понад 50 млн грн на місяць — 0,5% від бази оподаткування ».

Пан Дерев'янка вважає що введення податку дозволить залучити додаткові кошти для фінансування потреб ЗСУ та добровольчих батальйонів, створених відповідно до вимог законодавства, а його напрямок в спецфонд бюджету дасть можливість контролювати його цільове використання.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.