Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Новий проект Трудового кодексу адаптує трудове законодавство України до Європейської соціальної хартіїstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

trudovyj«ЗіБ» з посиланням на прес-службу ВР повідомили, що члени Комітету ВР з питань соціальної політики та праці дали парламенту рекомендацію щодо прийняття проекту Трудового кодексу №2902.

Єдиним законодавчим актом, що регулював трудові відносини в Україні до 1991 року був КЗпП, а за період незалежності було прийнято деякі закони з трудових питань, зокрема, це закони, які стосувались охорони, оплати праці, про колективні договори й угоди, про відпустки тощо. На законодавчому рівні ці закони кодифікували трудові питання, які регулювались підзаконними нормативно-правовими актами або не були врегульовані.

Норми законів, які стосувались різних аспектівтрудового законодавства  перекрили норми відповідних глав Кодексу.  Лише 8 з 18 глав Кодексу регулюють певні види трудових відносин самостійно, це ті , які стосуються загальних положень, трудового договору, індивідуальних трудових спорів, робочого часу та положень щодо гарантій.

Ярослав Сухий, що є одним з авторів законопроекту, наголосив на тому, що норми цього проекту спрямовані на адаптацію трудового законодавства України до Європейської соціальної хартії, а також таких міжнародно-правових актів як: Загальної декларації прав людини, Міжнародного пакту про економічні, соціальні і культурні права, конвенцій і рекомендацій Міжнародної організації праці.

Народний депутат зауважив, що авторами проекту Трудового кодексу врахована більшість зауважень від Головного науково-експертного управління від 18 червня 2013 року до попереднього проекту.

Представники організацій профспілок та роботодавців підтримали проект Трудового кодексу та погодились взяти участь у підготовці даного проекту.

Один з представників Мінсоцполітики зауважив деякі доопрацювання, які необхідні ще проекту. Він заявив, що Міністерство соціальної політики та праці має підготувати свій проект, який стосуватиметься трудового кодексу, але терміни підготовки не вказав.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.