Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Новий Закон про відпустки, який стосується військовихstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesЗа умови одночасної відсутності не більше 30% особового складу підрозділу військові зможуть отримати щорічну відпустку

Прес-служба президента повідомила про те, що Президент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових гарантій соціального захисту військовослужбовців в особливий період, яким регулюється надання відпусток військовим під час проведення мобілізації або воєнного стану.

В Законі йдеться: «В особливий період з моменту оголошення мобілізації до введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовці зможуть отримувати щорічну основну відпустку тільки за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності особового складу підрозділу».

Під час воєнного стану можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення, але тривати ці відпустки можуть не більше 10 днів.

Згідно Закону, військовослужбовці не зможуть отримати відпустку в зазначені періоди інших видів відпусток, крім відпусток військовослужбовцям-жінкам у зв'язку з вагітністю, пологами, по догляду за дитиною, а також відпусток у зв'язку з хворобою або для лікування після важкого поранення з укладення військово-лікарської комісії.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.