Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Новий законопроект контролюватиме доходи чиновниківstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

B_biH1zjFFI22 серпня Кабінет Міністрів України прийняв законопроект «Про запобігання корупції», який передбачає створення ефективної системи боротьби з корупцією. На відміну від чинного, але не надто ефективного «Про основи запобігання і протидії  корупції», даний законопроект передбачає створення переліку антикорупційних обмежень, створення певних правил поведінки, які мали б контролювати зв’язок між діями посадовця і публічними інтересами, очікуваннями суспільства. Також цей проект детально роз’яснює поняття «конфлікт інтересів» і можливі дії посадової особи для його запобігання. У випадку, якщо чиновник надасть перевагу своїм особистим інтересам,його буде притягнуто до адміністративної (а в деяких випадках – і кримінальної) відповідальності та звільнено з роботи.

Цей проект передбачає також введення зовсім нового механізму фінансового контролю за доходами службовців. Він полягатиме в оприлюденні декларацій в електронному варіанті у відкритому реєстрі з обов’язковою перевіркою незалежними установами. У випадку, коли спосіб життя й витрати явно не співпадатимуть із рівнем доходів чиновника, будуть окремо ретельно перевіряти його як доходи, так і витрати. Якщо підтвердяться факти незаконного збагачення, посадовця буде притягнуто до відповідальності.

Також цей законопроект виключає можливість державних закупівень з компаніями, в яких відсутні антикорупційні програми або які були внесені до Єдиного державного реєстру осіб, що притягувалися до відповідальності за корупційні правопорушення. Даний проект передбачає різні види відповідальності за ті чи інші порушення антикорупційних обмежень, а також унеможливлює пом’якшення або звільнення від кримінальної відповідальності для осіб, яких було притягнуто за корупційні злочини.

Горбань Марія, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.