Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Росії зникло поняття таємної перепискиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)Якщо ви ведете переписку в Інтернеті, то влада повинна знати, з ким ви спілкуєтесь!

Дмитро Медвєдєв підписав постанову, яка зобов'язує провайдерів і власників сайтів для обміну повідомленнями збирати, зберігати і в короткі терміни передавати органам влади широкий спектр даних про всі випадки використання сервісів обміну повідомленнями, про всі контактах, а також про файлах, які пересилаються по Інтернету.

Це стосується і чатів, і електронної пошти, і соціальних мереж, і інших засобів онлайн — спілкування. Секретним залишається лише зміст файлів і повідомлень, але тільки якщо в ФСБ не вважатимуть, що їм потрібен безпосередній доступ і до цих відомостей.

Постановою, провайдери і власники ресурсів зобов'язані встановити у себе обладнання та програми для прослуховування — за чий рахунок, не вказано.

 Наголошується, що порядок установки визначає ФСБ.

Для доступу до мережі в громадських місцях тепер повинні вимагати документ, що засвідчує особу.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.