Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Обов'язкові лабораторні дослідження при експорті/імпорті зерна будуть відмінені style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1Ці зміни не спричинять вплив на якість забезпечення споживачів безпечними продуктами тваринного походження

Ініціатива виключити із Обов'язкового мінімального переліку необхідність проведення лабораторних досліджень зерна і зернобобових, які імпортуються і експортуються, підтримало Держпідприємство.

На сьогодні, відповідно до пункту 9.1 Переліку, дослідження імпортованої продукції та продукції вітчизняного виробництва проводяться з кожною наступною п'ятою партією за умови, що продукція вироблена одним виробником.

Якщо результат позитивний, то проводять дослідження кожної партії. За вимогою імпортера проводяться додаткові дослідження при експорті продукції.

Виключення з Переліку необхідності проведення дослідження зерна і зернобобових, що імпортуються та експортуються дасть деякі переваги. Зокрема, це , забезпечить встановлення прозорих процедур державного втручання в діяльність суб'єктів господарювання, а також дозволить скоротити витрати операторами ринку під час експорту / імпорту зерна.

«Зазначені зміни не вплинуть на якість забезпечення споживачів безпечними продуктами тваринного походження», -  стверджує розробник.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.