Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Громадяни Росії будуть оголошувати себе банкрутами вже з літа наступного рокуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

280393_1000Вже з літа 2015 року, через падіння рубля, росіяни зможуть оголошувати себе банкрутами

Через зростання курсу долара і євро багато позичальників опинилися в скрутній ситуації, коли їх щомісячний платіж по кредиту перевищив зарплату. У зв'язку зі складною ситуацією на фінансовому ринку депутати Держдуми вирішили прискорити вступ в силу закону про банкрутство фізичних осіб.

Згідно з прийнятими у вівторок на пленарному засіданні поправками, росіяни зможуть оголосити себе банкрутами вже з 1 липня 2015 року. Раніше передбачалося, що закон вступить в силу тільки в 2016 році.

«Це обумовлено необхідністю зниження соціальної напруженості у зв'язку зі складною економічною ситуацією Закон створює позитивну,.» М'яку «альтернативу виконавчого провадження, надаючи можливість відстрочки, розстрочки, дисконтування суми боргу, зменшує величину відсотків до розміру ставки рефінансування ЦБ», — розповів голова комітету Держдуми по власності Сергій Гаврилов.

Згідно з прийнятими Держдумою поправок, на власне банкрутство може подати будь-який громадянин з боргом вище 500 тисяч рублів, якщо припускає, що не зможе його обслуговувати. До суду він буде зобов'язаний надати списки своїх кредиторів і боржників із зазначенням сум заборгованості, опис свого майна, в тому числі що знаходиться в заставі, довідку про наявність рахунків, вкладів, доходи та сплачені податки за 3 роки.

Крім того, він буде зобов'язаний відзвітувати про всіх скоєних угодах за останні 3 роки з нерухомістю та іншим майном дорожче 300 тисяч рублів.

Як визнає Гаврилов, необхідність перенесення терміну набрання чинності законом пов'язана зі зростаючою простроченням за споживчими кредитами, в першу чергу виданих у валюті: через зростання курсу долара і євро багато сумлінних позичальників виявилися в тупиковій ситуації, коли їх щомісячний платіж по кредиту перевищив зарплату , При цьому самі банки назустріч позичальникам йдуть неохоче, а пропоновані ними програми рефінансування не сильно полегшують борговий тягар.

Напередодні курс євро в Росії на Московській біржі досяг 100 рублів, а долара доходив до 80. Загалом з початку року долар виріс до рубля більш ніж удвічі, євро — майже вдвічі.

Марина Листопадська, ВПраве

 

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.