Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Педагогів, які підтримують тероризм, чекає звільненняstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1370850351__1098Міністерство освіти України у листі від 29.07.2014 № 1/9-382 повідомляє: «У той час, коли більшість педагогічних працівників проявляють високий рівень патріотизму, інша (незначна) частина педагогів брали участь в організації так званих «референдумів» на Донбасі чи навіть стали безпосередніми учасниками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР».

В документі підкреслюється: «Недотримання або порушення законодавства працівниками освіти, участь в антидержавній діяльності має спричинити за собою правові наслідки, визначені законодавством України, в тому числі, КЗпП».

Перелік суб'єктів, які можуть бути звільненими з зазначених підстав, наведений у статті 50 Закону «Про освіту», а також в абзаці третьому пункту 28 постанови Пленуму ВСУ від 6 листопада 1992 року № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів». Це можуть бути керівні, педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники, фахівці, вихователі, вчителі, викладачі, практичні психологи, соціальні педагоги, майстри виробничого навчання, методисти, педагогічні працівники позашкільних закладів.

Звільнення на підставі зазначених вище правових норм допускається як за вчинення аморального проступку при виконанні трудових обов'язків, так і не пов'язаного з ними (вчинення такого проступку в громадських місцях або в побуті).

Міністр освіти України Сергій Квіт дав доручення місцевим органам управління освітою та керівникам навчальних закладів при комплектуванні кадрів педагогічних і науково-педагогічних працівників, укладання та переукладання контрактів взяти до уваги зазначені вище обставини для того,щоб навчально-виховний процес у системі освіти України забезпечували особи , які не заплямували себе зв'язком з терористичними організаціями.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.