Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Підприємцям буде відшкодовано наслідки від АТОstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

armija_ukrajina_bmp_d3a02 Народний депутат Сергій Дунаєв 26 серпня зареєстрував законопроект №4539а під назвою  «Про подолання наслідків в економіці Донецької та Луганської областей після проведення антитерористичної операції в Україні», який передбачає створення Державного комітету з питань подолання наслідків АТО в Україні. Даний комітет займатиметься справами юридичних осіб, а також фізичних осіб-підприємців, діяльність яких була розташована в зоні АТО і якщо ці особи понесли критичні втрати внаслідок проведення антитерористичної операції. Обов’язковою умовою є початок їхньої діяльності не пізніше 15 квітня 2013 року.

Компенсація завданих збитків може відбуватися по-різному: у вигляді грошових виплат; повного списання  заборгованості; сплати за використаний газ, електроенергію, воду або орендних платежів; за кредитами банків; звільнення на період до 5 років суб’єкта, що звернувся за компенсацією, від усіх платежів до бюджету на суму спричинених збитків.

Усіма питаннями з приводу даних відшкодувань займатиметься вищезгаданий Державний комітет з питань подолання наслідків АТО в Україні. Саме він розглядатиме заяви підприємців, а також визначатиме суму виплат і прийматиме рішення про надання компенсацій.

Горбань Марія, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.