Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Підприємцям із зони АТО будуть податкові привілеїstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)За неможливості подати декларацію у встановлений термін підприємець повинен звернутися із заявою про його продовження

Державна фіскальна служба роз'яснила, що на період простою в роботі територіальних органів, які знаходяться в зоні АТО, змінено місце обслуговування платників податків. Інформація про зміни постійно оновлюється і публікується на сайті ГФС в розділі «Інформація для Сходу України».

Відповідно до Податкового кодексу та з урахуванням змін місця обслуговування платники можуть подати звітність:

— Особисто або через уповноважену на це особа;

— Відправивши поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

— Засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

У разі відсутності можливості подати податкові декларації в граничний термін платники можуть звернутися до податкового органу із заявою про продовження граничних строків подання податкової декларації.

Марина Листопадська, ВПраве

 

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.