Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Північно-Кримський канал перекрито Україною?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

69_mainКримський півострів лишився без води. ЗМІ повідомляють, що саме Україна перекрила її надходження через Північно – Кримський канал із Дніпра. У той же час, Аnonymous.fm повідомляє, що саме Росія перекрила воду, яка йде зі сторони України, щоб загострити ситуацію. «Анонімуси» зсилаються на свої джерела. 

«Як тільки вода дотікає до Красноперекопська — тут відбувається збільшення рівня до 12 метрів — в результаті чого або, точніше, через що, в цьому місті були встановлені додаткові насосні споруди для подачі води на півострів Крим.
Вода в Північно-Кримську є. Проблема в тому, що російська влада відключили насоси, щоб вода не надходила до Криму. Далі перший канал створив купу сюжетів про те, що нібито влади України перекрили воду.»

Через Північно – Кримський канал, який з’єднує півострів з головним руслом Дніпра, Україна забезпечує потреби Криму у прісній воді до 85%.

Згідно довідки УНІАН, цей канал був побудований у 1961 – 1971 роках, він починається з Каховського водосховища та доходить до Керчі. Максимальна пропускна здатність каналу 300 куб. м/сек, довжина — 402,6 км.

В березні РФ анексувала Крим в України. Референдум у Криму визнано незаконним, згідно резолюції про територіальну цілісність України, яку Генасамблея ООН 27 березня ухвалила більшістю голосів.

Майже всі країни світу засудили дії Кремля щодо України та не визнали її територіальний розподіл.

Путін, 17 квітня під час «прямої лінії» з громадянами РФ, зізнався в тому, що референдум, дійсно, пройшов незаконно за участі армії РФ.

Росія не дає спроб українцям дестабілізувати ситуацію. До того ж, російські бойовики зі зброєю захопили адміністративні будівлі у містах Донеччини ще 12- 13 квітня. Російські військові нападають на військові об’єкти, обстрілюють українську авіаційну техніку, викрадають, катують та вбивають людей.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.