Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Почала функціонувати власна сторінка керівника ДДАІ Анатолія Сіренка у соціальній мережі Facebook!style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (2)Керівник ДАІ обіцяє жваве спілкування та реагування на всі порушення законодавства в межах компетенції.

На сторінку А.Сіренка  можна звертатися з актуальних питань діяльності Державтоінспекції, а також скаргами та пропозиціями щодо поліпшення організації дорожнього руху на дорогах держави. Про це повідомляє "ЗіБ" з посиланням на ДАІ.

Очільник Департаменту Державтоінспекції Анатолій Сіренконаголосив: «Я запевняю, що на кожне повідомлення про порушення законодавства в межах компетенції служби буде забезпечене відповідне реагування. Від себе особисто обіцяю жваве та відкрите спілкування з громадянами».

Державтоінспекція буде вдячна громадянам, які повідомляють про факти порушення законодавства.

Користувачі соцмережі можуть надсилати свої зауваження та пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які позитивно вплинуть на роботу Державтоінспекції в цілому.

Усі повідомлення, пропозиції, зауваження автомобілістів і пішоходів не залишаться без уваги.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.