Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Порошенко повідомив, що режим припинення вогню був порушений більше 20 разів за добуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Ukrainian businessman, politician and presidential candidate Poroshenko gestures as he speaks to supporters at his election headquarters in KievПрезидент України поставив до відома Меркель про те, що що за добу режим припинення вогню на Донбасі був порушений більше 20 разів.

На сайті глави держави з'явилась інформація про те, що Президент України Петро Порошенко в телефонній розмові з канцлером ФРН Ангелою Меркель повідомив інформацію, що за останню добу режим припинення вогню в Донецькій і Луганській областях був порушений більше 20 разів.

Президент України заявив, що для того, щоб вирішити конфлікт на сході країни, втручання світових лідерів та Ангели Меркель є вкрай необхідним.

Меркель підтримала мирний план Порошенко та заявила про готовність готовність максимально сприяти багатосторонньому діалогу всіх зацікавлених сторін.

Петро Порошенко наголосив на важливості реалізації спільних проектів з Німеччиною, які сприятимуть відновленню об'єктів інфраструктури в Донецькій і Луганській областях.

Раніше була доступна інформація про те, що 20 червня  президент Порошенко під час своєї поїздки на Донбас, дав наказ силовикам припинити вогонь на тиждень — з 20 по 27 червня, — щоб члени незаконних збройних формувань могли скласти зброю. Цей наказ отримали всі підрозділи ЗСУ, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Порошенко наголосив, що в разі нападу «ополченців» на українських силовиків, бойові дії будуть носити тільки характер відповіді.

Мирний план Порошенка складається з 15 кроків, зокрема таких як гарантії безпеки для всіх учасників переговорів, звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які склали зброю і не вчинили тяжких злочинів, звільнення заручників, створення 10-кілометрової буферної зони на українсько-російському кордоні, а також гарантований коридор для виходу російських і українських найманців.

 Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.