Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Працевлаштуватись іноземцям буде простіше?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

colaresІноземці та особи без громадянства для отримання посвідки на тимчасове проживання мають подаюти трудовий договір. Це стосується тих громадян, які мають право на працевлаштування без отримання відповідного дозволу на використання їх праці

19 червня ВРУ був ухвалений Закон про внесення змін до Закону про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, який стосується підстав для перебування іноземців та осіб без громадянства на території України (законопроект № 3874).

Закон уточнює термінологію, тепер замість «Дозвіл на Використання праці іноземців та ОСІБ без Громадянство» передбачається «Дозвіл на! Застосування праці іноземців та ОСІБ без Громадянство».

Також врегульовано пункти норм Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» та Закону «Про зайнятість населення».

Згідно з ч. 4 ст. 5 Закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» підставою для видачі посвідки на проживання для іноземців, які прибули в Україну для працевлаштування, є дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Згідно ст. 42 Закону «Про зайнятість населення» встановлено, що працевлаштування деяких категорій іноземців здійснюється без отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, у тому числі спортсменів, які отримали професійний статус, артистів і працівників мистецтва для роботи в Україні за фахом.

Загалом Закон встановлює, що іноземці та особи без громадянства, які відповідно до законодавства України мають право на працевлаштування без отримання відповідного дозволу на використання їх праці, не зобов'язані надавати такий дозвіл для отримання посвідки на тимчасове проживання. Натомість вони мають подати трудовий договір (контракт), особи, які мають статус закордонного українця, подають трудовий договір (контракт) і посвідчення закордонного українця.

Згідно даного проекту, спортсмени, що отримали професійний статус і вид на тимчасове проживання, вважаються перебувають на законних підставах на території України на період такої діяльності.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.