Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Права фермерів будуть однаковіstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

Migrant Workers Employed On Colorado's Largest Organic FarmУряд має встановити нові правила конкуренції

Кабмін розробив законопроект, який вносить зміни в Закон «Про державну підтримку сільського господарства». Це в свою чергу має адаптувати законодавство України до європейських стандартів.

Суть в тому, що невеликі фермерські господарства в разі ухвалення закону отримають ті ж права і державну підтримку, що й великі агрохолдинги.

Міністр Кабміну Остап Семерак наголосив: «Раніше було так, що держава надавала підтримку тільки тим господарствам, у яких не менше 1200 поголів'я худоби або ж певні обсяги надоїв. Зараз незалежно від величини господарства всі матимуть абсолютно однакові права та преференції. Ми прагнемо стимулювати приватне підприємництво, малий і середній бізнес у цій сфері ».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.