Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Правила заповнення уточнюючого податкового розрахунку за формою 1 — ДФstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

isprosh_433x433Міністерство доходів наголосило, що порядок заповнення уточнюючого податкового розрахунку суми прибутку, нарахованого (сплаченого) на користь платника податків та суми утриманого з них податку буде таким же як порядок заповнення звітного нового податкового розрахунку

Також, Міндоходів наголосило, що заповнення уточнюючого податкового розрахунку суми прибутку, нарахованого (сплаченого) на користь платника податків та суми утриманого з нього податку подаються подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише по рядках та реквізитами, які уточнюються.

Для заповнення необхідною є інформація про виявлені помилки з повідомлень, які відправляються контролюючими органами податковому агенту.

Для того, щоб вилучити один помилковий рядок уже із попередньо введеної інформації, треба повторити всі графи такого рядка і у графі 9 зазначити «1» — на виключення рядка.
Потрібно повністю заповнити всі графи і у графі 9 вказати «0» — на введення рядка,  для того щоб ввести новий чи пропущений рядок.

Для того, щоб замінити один помилковий рядок на інший треба виключити помилкову інформацію та внести вірну. Це означає, що потрібно повністю заповнити два рядки, один з яких вилучає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію.

Тоді це матиме наступний вигляд: в першому рядку в графі 9 зазначається «1» — рядок на вилучення, а в другий — «0» — рядок на введення.

Міністерство доходів і зборів затвердили наказ від 21 січня 2014 № 49, який набув чинності 1 квітня. В якому подається форма податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядок її заповнення і подання податковими агентами.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.