Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Право займатися нотаріальною діяльністю визначатиме електронна програмаstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

 Відтепер бажаючі стати нотаріусами не проходитимуть спеціальну співбесіду, як це було раніше, а складатимуть іспити у вигляді електронного тестування. Перше таке оцінювання відбудеться 6 жовтня у Києві на вул. Артема, 7, повідомляє Міністерство юстиції.

Іспит проходитиме повністю за новим форматом, тести будуть автоматизованими, а отже ймовірність людського втручання є мінімальною. Дана система виключає будь-які корупційні схеми, лише програма визначатиме, чи придатна людина до ведення нотаріальних справ. Сам іспит проводитиметься під наглядом преси.
Варто нагадати, що зміни у тестуванні нотаріусів зумовлені відповідним рішенням Мін´юсту, яке було прийняте у травні цього року. За словами очільника Міністерства Павла Петренка, прозорість і чесність проведення таких іспитів є гарантована і необхідність проведення саме такої реформи було його принциповою позицією.

Горбань Марія, ВПраве 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.