Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Преференції будуть для тих, хто віддасть перевагу іншим видам палива, крім газуstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 9 липня, наголосив на тому, що уряд України ухвалить рішення про зниження тарифу на електроенергію для тих, хто перейде із газових котлів на електричні та встановить низку преференцій для котелень, які перейдуть з газу на інші види палива.

Арсеній Яценюк заявив: : «У нас з російським «Газпромом» продовжуються «дружні» стосунки. Варіантів два: або рішення суду, або в рамках трьохсторонніх консультацій прийняття рішення до моменту, коли Стокгольмський арбітражний суд винесе вердикт»,

Яценюк наголосив на необхідностізайматися питанням енергоефективності.

Глава Уряду сказав, що що після нарад із НКРЄ, Уряд розгляне питання встановлення спеціального тарифу на електроенергію для тих, хто переходить із газових котлів на електричні, зазначивши, що наразі тариф на електроенергію – 1 гривня 19 копійок.

Кабінет міністрів також розгляне питання, яке стосується преференцій для котелень, які переходять з газу на інший вид палива, так як замість 5% рентабельності, які отримують сьогодні газові котельні, котельня на іншому виді пального отримає дозвіл на 21% рентабельності».

Уряд дозволить встановлювати тариф для негазової котельні на 300 грн вищим, ніж сьогодні – 800 гривень.

Яценюк наголосив на тому, що якщо нашій державі вдасться реалізувати план по збільшенню обсягів електричної генерації, — через десять років Україна буде повністю енергонезалежною державою.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.