Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Президент України дозволив дітям з обмеженими можливостями навчатись у загальноосвітніх закладахstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

f6-004Петро Порошенко схвалив зміни до законів про дошкільну освіту і про загальну середню освіту

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1324-VІІ «Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання» (проект № 2878).

Ці зміни вносяться до законів про дошкільну освіту і про загальну середню освіту відносно обліку особливих освітніх проблем у навчанні дітей з інвалідністю.

Закон передбачає часткове або повне утримання за рахунок держави дітей, які потребують соціальної допомоги, а також забезпечуються безкоштовним гарячим харчуванням у загальноосвітньому навчальному закладі діти, що навчаються у спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

Інклюзивне навчання — це система освітніх послуг,що заснована на принципі забезпечення права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах дошкільного, загальноосвітнього, професійно-технічної, вищого навчального закладу.

 Марина Листопадська, ВПраве

 

 

 

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.