Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Президент України наголосив на тому, що Міжнародна спільнота має припинити постачання сепаратистів зброєюstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)Порошенко у розмові з канцлером ФРН Меркель сказав, що ключовим завданням наразі є припинення поставок озброєнь сепаратистам

20 червня Петро Порошенко закликав Міжнародне співтовариство зупинити постачання зброї сепаратистам на схід України

Меркель і Порошенко зробили акцент на ключовому завданні – це припинення військового постачання сепаратистів зброєю.

Прес – служба повідомила, що глави обох держав визнали «критично важливим режим моніторингу та верифікацію під контролем ОБСЄ як на пунктах пропуску, так і вздовж кордону"України з РФ.

До того ж, Меркель та Путін обговорили по телефону катастрофу літака Malaysia Airlines на сході України. Прес – служба Кремля підкреслює важливість надання гарантій безпечної роботи експертів на місці події.

За повідомленням прес – служби Кремля, , «Путін і Меркель підтвердили пріоритетний характер якнайшвидшого припинення бойових дій та налагодження мирного переговорного процесу».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.