Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » У Криму прийнято новий закон, який дає змогу примусово викуповувати «необхідні» об'єктиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

85793Суму компенсації за них визначатиме Рада міністрів Криму так як ці об'єкти є стратегічними

Інтерфакс-Україна повідомляє про те, що Держрада Криму прийняла в середу у другому читанні закон, який визначає механізм примусового викупу об'єктів, що мають стратегічне значення для регіону.

Цей закон дозволяє керівництву республіки примусово викуповувати у фізичних чи юридичних осіб об'єкти, що мають стратегічне значення для республіки.

Згідно даного закону, примусовий викуп можливий у випадку загрози «життю, здоров'ю населення, економічної безпеки держави, нормального функціонування об'єктів життєдіяльності, техногенної та екологічної катастрофи».

Рада міністрів Криму керує правом встановлення  об'єктів, які підлягають примусовому викупу, уряд республіки теж встановлює розмір компенсації, яку отримує власник.

Згідно закону, власник об'єкта, який викуповують, має бути попереджений про викуп не менше ніж за п'ять днів.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.