Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Про ями на дорогах тепер можна повідомляти «Укравтодору» через інтернетstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

54426Віднині, на офіційному сайті Державного агенства автомобільних доріг України, можна лишати заяви про ями та інші дефекти на дорогах загального користування, — про це повідомив «Укравтодор».

Прес-служба «Укравтодору» передає інформацію про те, що з 20 травня на сайті «Укравтодору» (www.ukravtodor.gov.ua) можна буде фіксувати дефекти автомобільних доріг та отримувати зворотню реакцію від виконавців робіт — обласних Служб автомобільних доріг.

Даний сервіс працюватиме аналогічно спеціалізованому громадському веб-ресурсу «УкрЯма». Саме за його підтримки держслужба реалізувала цей проект, — заявив голова  «Укравтодору» Олександр Малін.

Відмінність двох проектів в тому, що на сайті «УкрЯма» збиратимуться скарги щодо стану доріг комунальної власності, а на «Укравтодорі» — інформація про ями на автомобільних дорогах загального користування.

Кожен громадянин України зможе лишити заявку щодо ліквідації конкретного дефекту , зазначивши розмір пошкодження та його місцезнаходження. До Служба автомобільних доріг надіслана заявка потрапить автоматично.

Раніше, за інформацією поданою «Укравтодором», фіксувалась інформація про те, що минулого року на дорогах України кількість ям за рік збільшилась в 2, 5 рази.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.