Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Прокуратура Донеччини зайнялась міліціонерами, які не виконали свої безпосередні обов’язкиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

22_mainЧерез бездіяльність міліції постраждало 13 осіб. Прес–служба Донецької області повідомляє про відкриття прокуратурою кримінального провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Фактом є службова недбалість правоохоронців на мітингу за Єдину Україну, який відбувся у Донецьку напередодні увечері.

В самому повідомленні йшлося про те, що 13 людей отримали травми різного ступеня тяжкості внаслідок масових заворушень у центрі міста. Також в ЗМІ багаторазові повідомлення є свідченням того, що міліція допустила злочинну бездіяльність, хоча обов’язком правоохоронних органів є забезпечення порядку, в даному випадку, саме під час мирної акції.

На даний час створено групу слідчих прокурорів області. А також йде робота над відеоматеріалами, розроблено алгоритм першочергових дій слідства та проводиться допит свідків тих подій.

Працівники міліції будуть нести відповідальність згідно закону. Прокурор Донецької області особисто веде контроль досудового розслідування.

У понеділок, 28 квітня, відбулися сутички між прихильниками протилежних суспільно – політичних позицій. Сутички відбулись під час проведення акції «За єдину Україну!». З самого початку йшла мова про те, що постраждало 14 осіб.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.