Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Проти членів КПУ порушено кримінальні справиstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1254005730_4_320291Комуністи зараз під підозрою

«Генпрокуратура та Служба безпеки України порушили проти членів Комуністичної партії 308 кримінальних справ за підтримку анексії Криму і за пособництво прихильникам самопроголошених "Луганської та Донецької народних республік», — повідомила представник позивача Окружного адмінсуду, голова Держреєстру Ганна Онищенко.

Вона наголосила: "На даний момент порушено 308 кримінальних виробництв за злочинами, які допустили окремі члени Комуністичної партії України. Крім того, у нас є неспростовні докази того, що як керівник партії, так і інші члени, підтримували анексію Криму, підтримували створення так званих ЛНР і ДНР. Ці всі докази будуть належним чином досліджені в суді. Я сподіваюся, суд дасть їм гідну, правильну оцінку ".

Заступник міністра юстиції Ігор Алексєєв також повідомив, що до суду надані неспростовні докази, які підтверджують вчинення дій на підтримку сепаратистського руху в східних регіонах, як вищим керівництвом КПУ, так і керівництвом на місцях.

Ігор Алексєєв  сказав: «До суду надані матеріали, які підтверджують, що окремі лідери КПУ надавали допомогу, в тому числі і матеріальну, озброєним угрупованням. Представлена ​​інформація про те, що окремі представники КПУ паплюжили національні символи, демонстративно висловлювали негативну оцінку діям наших військовослужбовців на території сходу України. Такі докази надані до суду».

На засіданні адмінсуду щодо заборони Компартії, яке відбулося сьогодні, 24 липня, учасники процесу заявляли свої клопотання.

Очікується, що 14 серпня Окружний адмінсуд Києва почне розгляд справи по суті.

Нагадаємо, Мін'юст України просить суд заборонити діяльність КПУ за сепаратизм.

24 липня спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов на засіданні парламенту оголосив про розпуск фракції Комуністичної партії України в парламенті, так як на момент обрання до ВР фракція КПУ становила 33 народних депутата, а станом на 1 липня фракція скоротилася до 23 нардепів.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.