Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Провайдери будуть нести відповідальність за контентstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

0000008999-internetДану пропозицію винесли на розгляд представники музичної індустрії в Україні. Згідно неї, має бути написаний закон, що буде захищати права в Інтернеті та згідно якого провайдери будуть відповідати за розміщений в онлайні контент.

З цією пропозицією до Павла Шеремети, який є Міністром економіки, мають звернутися українські продюсери і виконавці. Кінцевою метою звернення є створення робочої групи та написання закону разом з Держслужбою інтелектуальної власності.

«В законі мають з'явитися норми, згідно яких правовласник може зв'язатися з провайдером з вимогою заблокувати доступ до контенту, захищеного авторським правом. Якщо права на власність будуть підтверджені правовласником, то провайдерунеобхідно буде закрити доступ до піратського контенту.», — повідомили «ЗіБ» з посиланням на ain.ua,

Проект мають написати, взявши за основу законопроект №6523. В ньому йдеться про відключення від інтернету або відмову в хостингу сайту, який порушує авторські права без рішення суду, якщо з цією заявою звернеться правовласник.

Провайдери протестують проти нововведень. Про це повідомили в ІнАУ, наголосивши, що це наділяє провайдерів повноваженнями міліції і може бути небезпечним для українського інформаційного середовища.

Державна служба інтелектуальної власності попередньо вже розробляла проекти, які мали блокувати сайти – порушники.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.