Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Путінська «Новоросія» поділена на двоєstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

timthumb27На вихідних сили антитерору значно просунулися вглиб окупованих російськими бойовиками територій. Завдяки відволікаючому удару в напрямку Шахтарськ-Торез-Сніжне, силам АТО вдалося повністю заблокувати Горлівку і закріпитися в Дебальцеве.

Сьогодні, за даними очевидців, курган Савур-Могила був накритий важкою артилерією. Терористи заявляють про незначні наслідки, але їхні переговори по мережах внутрішнього зв'язку свідчать про масштабні втрати.

Терористи здійснили теракт у Горлівці — обстріляли житлові квартали міста з мінометів і установок «Град», убивши за різними даними, понад 20 осіб. У командуванні АТО в черговий раз заявляють, що не ведуть вогонь по житлових будівелях. Разом з тим за сьогодні загинули близько 30 цивільних в різних районах Донбасу. Російські ЗМІ і мережеві ресурси бойовиків звинувачують у масовому вбивстві жителів Горлівки українську армію. У соцмережах, однак, відразу після трагедії в Горлівці, з'явилися свідчення про те, що по місту стріляли бойовики, з відстані 5 кілометрів. За однією з версій, обстріл здійснила угруповання російських найманців, ватажком якої є терорист на прізвисько «Боцман». Колишній керівник горлівської угруповання — Ігор Безлер (Біс) — напередодні зник.

Ситуація на кордоні поки практично без змін. Лише кілька груп сил АТО впродовж останніх днів змогли отримати патрони, їжу і підкріплення. Сили АТО в цих районах залишаються заблоковані між угрупованнями терористів і російською армією, яка не припиняє вбивства українських солдатів з артилерії і «Градів» з території РФ.

У неділю понад 40 бійців 51-ї механізованої бригади покинули позиції на кордоні і відійшли на територію РФ. За одними даними, бійці були взяті в полон. За іншими — не бажаючи здаватися терористам, відійшли на російську територію, після того як у них закінчилися боєприпаси і провізія, а техніка була знищена. Наразі проводиться розслідування.

Співрозмовник у штабі АТО розповів: «Шахтарськ — це єдиний для ДНР шлях відступу до Росії. Фактично зона терористів розділена надвоє. Як тільки місто буде взято, відступ стане неможливо ». Він зазначив, що сили антитерору, попередньо, втратили за день близько 15 солдатів. Однак у найближчі години цифра може зрости — бої тривають. Втрати терористів, за даними АТО, «обчислюються сотнями». «Тільки на Саур-Могилі ми вразили, за попередніми даними, близько 150 бойовиків. Якась частина, звичайно, тільки поранена. Але більшість вбиті », — сказав співрозмовник.

У штабі АТО відзначають, що в найближчі дні будуть використовувати нові тактичні прийоми з метою мінімізації втрат української армії і розблокування сил АТО на кордоні.

За повідомленнями місцевих жителів: «Йдуть вуличні бої в Торезі і Сніжному. Судячи з усього, сили АТО готуються розрубати останню ланку, яка зв'язує ДНР і Росію».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.