Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Рахунки «Газпрому» можуть бути замороженіstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

f20784e6788a7191452909184fdd9945Карл Левін, який є сенатором США від штату Мічиган та головою Комітету з питань збройних сил Сенату США дану інформацію повідомив в Києві на брифінгу.

Він заявив про те, що мають нести покарання спроби РФ підірвати демократичні процеси, які проходять в Україні та наголосив на тому, що необхідно використати повноваження щодо впровадження санкцій щодо енергетики, машинобудування та фінансів Росії. Левін сказав, що за незаконні дії РФ щодо України, Путін має заплатити сповна.

Карл Левін сказав що з цього приводу існує закон, згідно якого за наказом президента США Барака Обами, кореспондентські рахунки та російські активи можна заморозити.

Левін повідомив: «Існуючих повноважень достатньо для того, щоб запровадити санкції проти банків Росії, яким належать кореспондентські рахунки в США, сюди ж належить і «Газпром»».

США уже запровадило санкції проти Росії після загарбання Росією українського Криму. Список росіян проти яких були запроваджено економічні санкції, Міністерство фінансів США опублікувало ще 20 березня.

До цього списку увійшов  банк «Росія», високопосадовці адміністрації Кремля та близькі до Путіна бізнесмени, загалом список налічував 20 осіб.

Операції за картками банку «Росія», міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard  було заморожено.

Дмитро Медведєв, який є прем’єр – міністром РФ, 22 квітня, звернувся із заявою про те, що необхідно «привести до тями» відповідних іноземних контрагентів, так як не можна лишати без покарання відключення банків Росії від міжнародних платіжних систем.

Росію у невиконанні женевських угод з урегулювання кризи в Україні, звинуватив Барак Обама 24 квітня. Президент США наголосив на тому, що США готові «ввести додаткові санкції проти РФ», якщо вона й надалі не буде виконувати домовленостей.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.