Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Російська правозахисниця спростувала інформацію про біженців з Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

26421Світлана Ганнушкіна, яка є головою комітету «Громадянське сприяння», в рамках конгресу «Україна – Росія: діалог» оприлюднила інформацію про «біженців з України, які просять пристанку у Росії». Вона зазначила те, що це чутки.

Світлана Ганнушкіна пояснила інформацію про те, що в Москві з'явився відділ,який надає притулок українцям у Росії. Вона сказала, що супроводжує біженців до міграційної служби та допомагає їм, а також присутня під час інтерв’ю .

Правозахисник зазначила, що під час  інтерв'ю з українцями бажання бути присутніми не виникає, бо ніякої мови про переслідування немає. Вона сказала, що в міграційну службу звертаються особи, які мають тут родичів, сім'ї, тому повертатись туди не хочуть. Ганнушкіна говорить, що після звернень і йдуть слухи про біженців з України, хоча їх ніхто не переслідує.

Правозахисник додала, що ті особи, які хочуть виїхати з Криму, мусять оформляти документи, які стосуються законів Росії.

Раніше була зафіксована інформація про те, що після приєднання Криму до РФ, з півострова виїхали до різних українських міст більше 4 тисяч осіб.

Зі слів Бориса Захарова, який є представником Харківської правозахисної групи, близько 25 тисяч кримчан теж збираються покинути півострів.

Уряд України оголосив Крим тимчасово окупованою територією, тому отримати статус біженців ці особи не можуть.

Борис Захаров оприлюднив інформацію про розроблений проект, який

дасть змогу переселенцям отримувати допомогу. Він розповів, що в 1993 році схожий закон уже було прийнято в Росії, а український закон, за його прийняття, буде стояти на захисті культурних прав, дасть право приймати участь у виборах та допоможе перенести їх бізнес на іншу територію.

Представник правозахисної групи міста Харкова, наголосив на тому, що цей закон буде стосуватись також і тих осіб, які не є громадянами України, але хочуть тут проживати. Він зазначив, що такими діями можна буде надати допомогу росіянам, яких переслідують у їх же країні.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.