Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Російські агенти переповнили СІЗО України – Сенченкоstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

hfhfhfУкраїнські слідчі ізолятори переповнені спеціальним агентами Росії, яких було затримано в ході спецоперацій. Андрій Сенченко, який на даний момент виконує обов'язки заступника голови Адміністрації президента України, оприлюднив цю інформацію в інтерв'ю  5 каналу.

Він сказав про те, що на даний час слідчий ізолятор заповнений агентами, які під чужими прізвищами, документами протягом чотирьох років утверджувались на території України. Чиновник знаходить пояснення даній ситуації  у тому, що всі структурні підрозділи за президента Віктора Януковича були передані Російській Федерації. Разом з тим, зі слів Сенченка, Україна не проводила на території сусідньої  федерації жодних розвідувальних операцій та актів тероризму.

Голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко нагадує інформацію про те, що на Херсонщині Служба Безпеки України зупинила диверсійні групи, які вдавались до спроб установки позначок для ведення зенітного вогню. Одарченко наголосив: «Їм у вигляді цивільних з несправжніми документами вдається проникати на українські території і робити свою роботу»

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звернувся із заявою про утворення нових цивільних спецпідрозділів.

Міністр сказав про те, що саме новостворені спеціальні структурні підрозділи МВС – це реакція у відповідь на диверсійний рух «зелених чоловічків і формування банд, які посягають на державність і єдність української держави».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.