Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Росія краде вугілля?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

46ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску «Гуково» і «Донецьк» в Ростовській області, продовжує фіксувати факти перевезення вугілля з України в Російську Федерацію.

Наголошується, що вантажні конвої продовжують перевозити вугілля із Луганської області до Росії.

У звіті ОБСЄ йдеться: "Кожен день команди спостерігачів продовжують фіксувати конвої від 5 до 7 вантажівок, які їдуть в Україну і назад. Вантажівки за повідомленнями перевозять вугілля з України в Російську Федерацію. Кілька разів спостерігачі бачили, як російські митники перевіряли, були вантажівки порожніми при виїзді з Російської Федерації ".

Вантажівки перевозять вугілля з України в РФ, так як прикордонна залізнична колія з російського пункту пропуску «Гуково» в український пункт пропуску «Червонопартизанськ» (Луганська область) нібито не працює.

«Проте, спостерігачі чули звук поїзда з боку України від 10 жовтня», — йдеться в звіті.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.