Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Росія збирається відключити неіснуюче енергопостачання для Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

medvedevМедведєв у своєму інтерв’ю для газети «Ведомости» розповів про плани Росії щодо відключення електроенергії, яка начебто отримується Україною через Крим. За словами прем’єр-міністра РФ,  деякі енергодефіцитні райони держави можуть позбавитися поставок енергії з Росії. «Обмеження електропостачання в Крим наштовхує нас на симетричні дії», — додав глава уряду. В інтервю також ішлося про те, що залежність Криму від української електроенергії є інструментом політичного тиску Києва на Москву.

Нагадаймо, що насправді Україна займається лише експортом електроенергії, навіть більше – через занадто великий обсяг електроенергії час від часу накладаються обмеження для АЕС. Між Києвом і Москвою немає жодних комерційних договорів щодо електропостачання. Однак, після аварій на ТЕС або ЛЕП Україна певний час купувала російську електроенергію, та це – виняток через непередбачувані ситуації.

Варто зазначити, що ОЕС (Об’єднана енергетична система) в Україні співпрацює з енергетичними системами Росії, Білорусі, Молдови, а також із такими країнами ЄС як Польща, Румунія, Словаччина й Угорщина. Дані зв’язки дозволяють експортувати електроенергію у східному і західному напрямках одночасно.

Горбань Марія, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.