Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Росіянам чоловічої статі обмежено в'їзд на територію Україниstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

borВнаслідок загрози актів тероризму, Державна прикордонна служба України суттєво обмежила в'їзд на територію України осіб чоловічої статі, які є громадянами Росії.

У прес-службі прикордонного відомства зазначили: «Від сьогодні ми істотно обмежили пропуск на територію України дорослих осіб чоловічої статі, які є громадянами РФ».

«Російські авіалінії» раніше про ці заборони уже повідомляли. Обмеження діють для вікової категорії 16-60 років, які є громадянами Росії.

Потрапити на територію України зможуть громадяни Російської Федерації лише за згодою керівника регіонального управління (прикордонного загону) тільки в екстрених випадках після проведення відповідного контролю та при наявності відповідних документів: що засвідчують родинні зв'язки,  смерть чи тяжку хворобу родичів. Мають бути завірені оригінали запрошень юридичних та фізичних осіб чи інформаційна підстава від Адміністрації Державної прикордонної служби.

В повідомленні була інформація про те, що без підтверджуючих документів в'їзд буде дозволений лише російським родинам з дітьми.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.