Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Росію виключать із СОТ?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

imagesЗапроваджені РФ санкції проти ряду країн ЄС та США  порушують правила Світової організації торгівлі

Gazeta Wyborcza цитує міністра сільського господарства Польщі Марека Савицького: «Росія не поважає міжнародні угоди, коли вважає, що її інтереси знаходяться під загрозою. Тиждень тому ми вжили ряду заходів, щоб пом'якшити ситуацію після ембарго на польські фрукти і овочі. Це порушувало умови СОТ».

Міністр наголосив: «Ми не сподівались, що Росія піде далі. Заборона експорту з усього ЄС – це загальне порушення».

Він також наголосив, що комісар ЄС з охорони здоров’я подав скаргу до СОТ у зв'язку з забороною на польську продукцію і польське Міністерство сільського господарства подасть аналогічну скаргу до організації.

Марек Савицький заявив:  "Ці масові порушення Росії достатньо великі, щоб загрожувати їй виключенням із СОТ. Звісно, якщо за скаргами в ЄС підуть конкретні дії, і вони не залишаться лише на папері".

Міністр додав, що «російський ринок не є центром світу», тому ЄС і США можуть собі дозволити продавати товари на ринках «третіх країн».

За повідомленням INSIDER, Росія ввела заборону на імпорт сільськогосподарської продукції з США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії та Королівства Норвегія строком на один рік.

Заборона стосується імпорту яловичини, свинини, курятини, риби, ракоподібних, молока і молочної продукції, овочів фруктів, горіхів, ковбаси та сиру.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.