Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Що потрібно для реформи місцевого самоврядування ?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженноеВіце-прем'єр-міністр України, Міністр регіонального розвитку Володимир Гройсман наголосив на необхідності прийняття низки законопроектів для реалізації реформи місцевого самоврядування . Пакет з 7 законопроектів уже готовий до голосування у Верховній Раді, це:

— Законопроект № 4070а «Про добровільне об'єднання територіальних громад»;

— Законопроект № 4069а «Про основи державної регіональної політики»;

— Законопроект про реформування архбудконтролю, в якому передбачена децентралізація повноважень з видачі дозвільних документів у сфері будівництва;

— Зміни в Податковий кодекс;

— Оновлення до Бюджетного кодексу;

— Законопроект № 4463а «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»;

— Законопроект «Про житлово-комунальні-послуги».

Чиновник наголосив: «Ми зможемо позбавити громадян від монополії ЖЕКів, вдосконалити правове регулювання діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, класифікувати житлово-комунальні послуги в залежності від функціонального призначення та по порядку встановлення тарифів, відмовитися від державного регулювання тарифів на послугу з управління багатоквартирним будинком».

Володимир Гройсман вважає, що прийняття зазначених законів парламентом цього скликання дозволить розпочати процес реформування вже цього року.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.