Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Школярі навчатимуться шість днів на тиждень?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

de3f520ef1_99521Навчальний рік на Донбасі має початись із жовтня, а на західній Україні хочуть ввести шестиденку і продовжити зимові канікули

В школах Донбасу через  ситуацію, що склалася, новий навчальний рік може розпочатися 1 жовтня. Про це повідомляє українське видання «Сегодня» з посиланням на Міністра освіти країни Сергія Квіта.

Сергій Квіт зазначив: «Пізніше на місяць, 1 жовтня, навчання може розпочатися в школах Донбасу, якщо ситуація не покращиться. Але поки ми цього не хочемо — сподіваємося, зможемо всюди почати вчасно».

У вузах східних областей вже вирішено, що заняття розпочнуться 1 жовтня, а подачу документів продовжили до 15 вересня.

На Галичині теж думають про те, як перезимувати в умовах обмеження споживання газу, однак від ідеї посадити школярів за парти з 15 серпня влада Івано-Франківської області відмовилися.

Виданню «Вести» заступник губернатора з гуманітарних питань Сергій Адамович повідомив, що діти не готові прийти раніше на навчання.

Щоб учні менше мерзли взимку, в Івано-Франківську вирішили ввести шкільну шестиденку, а зимові канікули продовжити приблизно на півмісяця. До такої ж мірою вирішили вдатися і у Львівській області.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.