Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » В Україні з'явиться система даних про стан мораліstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

загруженное (1)Планується створити Єдину спеціалізовану інформаційно-телекомунікаційну систему даних про стан суспільної моралі

Це є одним із завдань державної політики у сфері захисту суспільної моралі, які передбачені проектом Концепції захисту суспільної моралі в Україні, який Національна комісія з захисту суспільної моралі пропонує до обговорення.

Проект також передбачає:

— ухвалення нової редакції Закону України «Про захист суспільної моралі»;

— удосконалення інституту юридичної відповідальності за порушення законодавства у сфері захисту суспільної моралі;

— розроблення спеціальних довгострокових галузевих державних програм, спрямованих на поліпшення «морального клімату» в країні шляхом

спеціальних, галузевих заходів програмного характеру;

— врегулювання питання про законодавчу заборону реклами алкогольних напоїв та пива на телебаченні;

 - активізація заходів по боротьбі з недобросовісною рекламою;

— здійснення моніторингу дотримання етичних стандартів у розповсюдженні інформації та реклами в мережі Інтернет, відпрацювання механізмів протидії розповсюдженню шкідливого контенту в мережі Інтернет;

— розширення вивчення релігієзнавства,

запровадити юридичну відповідальність за поширення в мережі Інтернет інформаційної продукції, що може негативно впливати на суспільну мораль та фізичний, розумовий чи морально-психологічний розвиток людини; тощо.

Додатковим джерелом фінансування інформаційних заходів з формування здорового способу життя може бути виділення частини доходів держави від акцизних зборів на реалізацію тютюнових та алкогольних виробів, яка визначається при ухваленні Державного бюджетуУкраїни на наступний рік.

Пропозиції до проекту просять надсилати до 15 серпня на адресу: info@moral.gov.ua.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.