Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Ситуація в Луганську критична!style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Прес-служба Луганської міської ради повідомляє: «Луганськ відключений від енергопостачання, у жителів міста відсутнє світло та вода».

В повідомленні зазначається, що уже близько двох тижнів більша частина городян відключені від енергопостачання — відсутнє світло і вода, а з 3 серпня знеструмлено все місто, не працює стаціонарний і мобільний зв'язок».

В мерії також повідомили про те, що в Луганську тривають бої — в ніч на 7 серпня райони міста знову піддалися обстрілу, є пошкодження житлових будинків і об'єктів соціальної сфери. Велика частина магазинів в місті залишаються закритими, хліб продають з лотків, за ним вишиковуються великі черги.

Також у Луганській міськраді зазначають, що в місто залишилося без запасів палива.

У відомстві зазначили: «Крім того, в Луганську не працюють банки, не виплачуються пенсії, зарплати і соціальні виплати».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.