Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Скарги на підприємців більше не будуть перевірятись?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1345556096Позапланові перевірки за зверненням юридичних осіб планують виключити, тому що, цими схемами часто користуються конкурентию

Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного нагляду (контролю) та визначення сфер державного нагляду (контролю)» розробили Держпідприємництва, в якому і йде про це мова.

Перевірки за зверненнями фізичних осіб будуть проводитись, якщо буде звернення в якому йтиме мова про  те, що через порушення законодавства автору звернення було завдано матеріальної шкоди або ж порушено право на належні, безпечні і здорові умови праці тощо.

«ЗіБ» з посиланням на прес-службу Держпідприємництва повідомляє про те, що  важливі аспекти законопроекту – це встановлення адміністративної відповідальності посадових осіб контролюючих органів за порушення порядку здійснення заходів державного нагляду.

Контролюючим органам необхідно розміщувати на веб-сайтах нормативно-правові акти,а вже дотримання цих норм буде перевірятись під час перевірок.

Законопроект має заборонити перевірку дотримання вимог Закону, до яких громадяни не мають безкоштовного та вільного доступу.

Держпідприємництво має усунути дублювання повноважень контролюючих органів, а також  такі приховані контрольні повноваження як погодження, моніторинг, щоб оптимізувати систему державного нагляду.

На сайті Держпідприємництва розміщено законопроект, за адресою: dkrp877@dkrp.gov.ua можна надсилати пропозиції.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.