Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Страховики в зоні АТО не можуть припиняти договірstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

images (1)Збільшилась кількість звернень фінансових установ і споживачів фінансових послуг, які проживають в регіонах проведення антитерористичної операції, зокрема в Донецькій і Луганській областях, про неможливість виконання ними договірних зобов'язань (сплата обов'язкових платежів, повернення позикових коштів).

 Нацкомфінпослуг заявила, що проведення АТО не є підставою для припинення дії договорів, в тому числі односторонніх, місцем виконання яких є територія Донецької та Луганської областей.

Нацкомфінпослуг звертається до фінансових установ з проханням про перегляд умов виконання договорів про надання фінансових послуг, які укладені з споживачами, які проживають в регіонах проведення АТО.

Необхідно вжити заходів щодо максимального сприяння споживачам фінпослуг, які опинилися в скрутному матеріальному становищі через ситуацію в регіоні, відстрочення сплати нарахованих відсотків за користування кредитами, наданню можливості оплати регулярних платежів, реструктуризації боргів за кредитними договорами.

Крім зазначеного, суб'єктам нагляду рекомендується виконувати зобов'язання за договорами за межами зони АТО (змінити місце виконання договорів). Наприклад, через відокремлені підрозділи фінансових установ, які знаходяться в інших регіонах України або шляхом відкриття рахунків в банках на території сусідніх областей.

Нацкомфінпослуг заявила, що буде з розумінням ставитися до піднаглядним фінансовим установам, зареєстрованим в зоні АТО, які пішли назустріч споживачам, оскільки у цих установ можуть бути складнощі з дотриманням фінансових показників і нормативів, несвоєчасним поданням інформації та відповідних документів до Комісії.

У разі підтвердження неможливості подання інформації та документів у Нацкомфінпослуг через проведення АТО додатково буде розглянуто питання про застосування мінімально можливих або незастосування заходів впливу до таких фінустанов.

У зв'язку з призупиненням «Укрпоштою» прийому поштових відправлень з населених пунктів Донецької та Луганської областей, Нацкомфінпослуг просить споживачів фінпослуг передавати необхідну інформацію за допомогою інших поштових опереторів або безпосередньо на електронну пошту info@nfp.com.ua.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.