Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Студенти та аспіранти не підлягають мобілізаціїstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

3772aeb9973879d55ec011fbf31d8b3cПрезидент України підписав закон, що звільняє студентів та аспірантів денної форми навчання від мобілізації

Прес – служба повідомила, що глава української держави підписав Закон про зміни до законодавства щодо гарантій студентам і аспірантам, які призиваються на військову службу.

У документі зазначається те, що студенти та аспіранти денної форми навчання не підлягають призову на військову службу під час мобілізації  на особливий період.

Також зазначено, що відповідно до Закону України Про внесення змін до законів України Про освіту і Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію, за студентами, курсантами, слухачами, стажистами, клінічними ординаторами, аспірантами, докторантами та педагогічними, науково-педагогічними працівниками в період проходження ними військової служби за призовом з мобілізації, на особливий період зберігаються місця навчання (у тому числі за рахунок коштів державного бюджету для осіб, які навчалися за рахунок цих коштів) у навчальних закладах.

За громадянами, які перервали навчання або роботу в навчальних закладах у зв'язку з призовом, збережуться додаткові види соціального і матеріального забезпечення, місце роботи, посада і попередній середній заробіток, а також зменшиться розмір плати за навчання.

До того ж, вони отримають право на відстрочку для здачі екзаменаційної сесії та державної атестації в навчальних закладах на зазначений період.

Марина Листопадська, ВПраве

 style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.