Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Судді лишаться без оплати відряджень та ремонтів?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

krutТепер державні кошти будуть використовуватись економно — придбання авто, мобільних телефонів та ноутбуків, меблів та проведення ремонтів приміщень судів припиниться

Затверджені Заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів, передбачених для утримання місцевих та апеляційних судів загальної юрисдикції, ДСА та її територіальних управлінь, ВККС, Національної школи суддів України наказом Державної судової адміністрації України від 23 травня 2014 № 81.

Заходами передбачено:

1) припинити:

— купівлю автотранспортних засобів, мобільних телефонів, ноутбуків, меблів;

— проведення ремонту приміщень (це не стосується приміщень, які перебувають в аварійному стані);

— здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв'язку.

2) недопустити:

— використання більше двох легкових автомобілів та транспортного обслуговування посадових осіб судів за викликом (це не стосується випадків екстреної доставки судових справ в апеляційні та вищі суди)

— прийняття рішень щодо збільшення чисельності працівників ДСА, її територіальних управлінь, ВККС, Національної школи суддів України.

3) встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників —  тимчасово припинити

4) обмежити максимальний розмір місячної зарплати керівних працівників (крім тих, кому розмір оплати праці встановлено законом) 15 розмірами мінімальної зарплати.

5) забезпечити мінімізацію витрат на службові відрядження.

6) проводити наради, семінари та інші заходи, як правило, в режимі відеоконференцзв’язку.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.