Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Терористи в Слов'янську захопили автобус з представниками ОБСЄstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1398350420-8951Сьогодні об 11.40 невідомими особами був захоплений автобус, де перебувало 13 пасажирів. Автобус був захоплений зі сторони Краматорська на в'їзді у Слов'янськ.

За попередніми даними в автобусі перебував водій, 7 представників ОБСЄ та 5 осіб ЗСУ. Наразі невідомі особи та пасажири автобуса перебувають у Слов'янську на території СБУ.

Пізніше самопроголошений мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов підтвердив інформацію про затримання автобуса.

«Ми дійсно затримали автобус, там відразу ж були виявлені заборонені розривні кулі та інші боєприпаси, зараз розбираємося, хто були ці люди, які в ньому їхали. Поки ми не можемо підтвердити, що серед них дійсно спостерігачі ОБСЄ, тому що ми не встановили достовірно їх приналежність — будемо перевіряти», — сказав він «Інтерфаксу» по телефону.

Зараз із представниками проросійських сил йдуть переговори. Але поки що вони керуються мотивом, що заручникам необхідно спілкуватися із компетентними органами РФ та відмовляються їх звільняти.

Також, стало відомо, що сепаратисти побили дітей, які сфотографували блокпост в Билбасівці та людей, які на ньому чергували. Про це повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації, пишуть «Новости Донбасса».

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.