Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Росія заборонила транзитні рейси українських авіакомпанійstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

1355814160РФ припиняє транзитні рейси українських авіакомпаній до Грузії, Азербайджану, Вірменію і Туреччину

Росія прийняла рішення про припинення транзитних рейсів українських авіакомпаній через свою територію до ряду країн. Про це повідомив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

Медведєв на засіданні уряду наголосив: «Росія припиняє транзитні рейси українських авіакомпаній через повітряний простір РФ до Грузії, Азербайджану, Вірменію і Туреччину».

Прем'єр РФ також зазначив, що Росія опрацьовує заходи по забороні західним авіакомпаніям прольоту через російський повітряний простір.

ИТАР-ТАСС цитує слова прем’єра: «В таких умовах уряд Росії розглядає ряд кроків у відповідь. Я їх назву, але це не означає, що вони негайно будуть введені: це заборона використання повітряного простору нашої країни для транзитних рейсів європейських, американських авіакомпаній в регіони Східної Азії, тобто в АТР».

«По-друге, ми опрацьовуємо питання про зміну так званих точок входу і виходу в повітряний простір Росії для регулярних і чартерних рейсів європейських перевізників», — додав він.

Медведєв зазначив, що це позначиться на ціні подальшого перевезення, на ціні квитків, які продаються західними компаніями.

«Ми опрацьовуємо заходи, які можуть стати відповіддю на санкції ЄС проти російської авіакомпанії» Добролет «за ті рейси, які виконувалися в Сімферополь», — підкреслив Медведєв.

Раніше йшла мова про те, що 3 серпня російська компанія «Добролет» оголосила про призупинення на невизначений термін польотів у зв'язку з застосуванням санкцій Євросоюзу. «Добролет» потрапив в санкційні списки ЄС як компанія, яка здійснює польоти в анексований Росією Крим.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.