Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Ціни на ліки будуть визначатися по-іншому?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

23052013-3Відповідь на питання: «Чому саме сфера виробництва й реалізації ліків та виробів медпризначення орієнтується на  ціни внутрішнього ринку та ціни світового ринку?», система державного цінового регулювання не змогла економічно обґрунтувати !

Проектом постанови Кабінету Міністрів України «Про стабілізацію цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення»передбачено зміну диференціації граничних торговельних (роздрібних) надбавок залежно від закупівельної ціни на лікарські засоби і вироби медичного призначення. Це має знизити роздрібні ціни на ліки  та – видатки пацієнтів (споживачів) на цю продукцію до 17%.

«ЗіБ» у прес –службі Міністерства економіки повідомляє про те, що встановлюється новий порядок декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення. Тепер будуть визначатися  порівняльні цінина ліки, які встановлені у країні їх походження і в Україні.

Ціна  не має бути вищою за середньоарифметичну цін у цих країнах.

До процесу декларування залучатиметься Держлікслужба і Держцінінспекція. Держлікслужба  буде надавати заявнику довідку про правильність обрання конкретних лікарських засобів або виробів медичного призначення у референтних країнах та в Україні.  Висновок щодо розрахунку оптово-відпускної ціни надаватиме Держцінінспекція.

Наразі, проект урядової постанови проходить процедуру громадського обговорення.

 Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.