Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Турчинов заявив про тимчасову окупацію Кримського півостроваstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

gTBDQrprKz«Повітряний простір над Кримом та Севастополем, територіальне море та внутрішні води наразі тимчасово окуповані», — заявив Турчинов.

Про це повідомила прес – служба 28 квітня.  Саме в понеділок, закон «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», було підписано. Його підписав виконуючий обов'язки президента України, голова ВРУ Олександр Турчинов.

15 квітня закон був ухвалений за підтримки 228 депутатських голосів.  Законопроект підтриманий ВРУ у другому читанні. Згідно даного документа, встановлено відповідний статус на окупованих територіях і особливий правовий режим.  Також закон визначає особливості функціонування підприємств, організацій, установ та державних органів.

Згідно прийнятого закону: «Територія Автономної Республіки Крим та Севастополь, а також повітряний простір над ними, внутрішні води і територіальне море, в тому числі підводний простір, дно та надра, є тимчасово окупованою територією».

Тимчасово окупованою територією прийнято називати зону з обмеженим в'їздом та виїздом.

В даному документі наголошується: «Для громадян України, іноземців та осіб без громадянства в'їзд на тимчасово окуповану територію і виїзд з неї допускається лише за спеціальним дозволом і через пункти в'їзду — виїзду у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».

Згідно закону: « тимчасово окупована територія – частина України з поширенням на неї законодавства української держави, але відповідальність за недотримання прав людини на цій території, покладається на Росію».

Йдеться мова також про те, що на російську сторону покладається відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої на цій території. Також покладається відповідальність за охорону культурної спадщини.

«Якщо майно придбане за законами України, то за фізичними та юридичними особами зберігається право власності на нього», — про це йдеться в документі.

В документі також чітко зазначено: «Будь-яка правова угода щодо нерухомого майна, укладена з порушенням вимог законодавства України, вважається недійсною з моменту укладення і не створює правових наслідків, крім тих, які пов'язані з його недійсністю. Право власності на майно на окупованій території, допускається тільки при успадкуванні за заповітом чи за законом і згідно закону України, якщо спадкоємці відносяться до однієї з черг. На території, яка тимчасово окупована, заборонена господарська діяльність, тобто сертифікація, ліцензування, отримання дозвільних документів та ін. Забороняється організація морських, річкових, поромних, автомобільних і повітряних сполучень. а також ввіз чи вивіз військових товарів, використання природних, фінансових, кредитних ресурсів і переказ грошових коштів. Господарська діяльність, що діє відповідно до державних інтересів України та сприяє мирному врегулюванню конфлікту, гуманітарних цілей та де окупації, допускається.

Щодо колабораціоністської діяльності, то в остаточній редакції немає цієї статті, яка була в першому читанні.

«Голосування громадян під час обрання президента України, народних депутатів, всеукраїнського референдуму, на тимчасово окупованій території, не здійснюється», — зазначається в документі.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.