Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » ТВ – реклами стане менше?style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

cascading-tv.com2Україна може долучитись до Європейської конвенції про транскордонне телебачення та виконати вимоги Директиви про аудіовізуальні медіа-послуги

Відбулась спроба №2, згідно якої, ВРУ прийняла Закон про внесення змін до Закону про рекламу щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення. Законопроект  № 0940 у 2008 році подав Президент Віктор Ющенко, перереєстрований у новій ВР в 2012 році .

Термін « телепродаж» — це окремий вид реклами, який транслюється по телебаченню і містить публічну пропозицію укласти договір купівлі-продажу щодо визначеного товару. Цей термін поповнив чинне законодавство про рекламу.
Законом встановлено, що телепродаж має містити доступну, достовірну , необхідну, аудіовізуальну інформацію про відповідний товар.

Закон забороняє бути спонсором теле- та радіопрограм, які пропонують лікарські засоби та конкретні медичні послуги, які мають надаватись лише за рецептом лікаря. Також забороняється телемаркетинг лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, медичних послуг.
Відповідні вимоги Європейської Конвенції про транскордонне телебачення та Директиви про аудіовізуальні медіа-послуги мають бути враховані Законом.

Закон має увійти в дію через три місяці після того як його опублікують.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.