Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » У кожного міліціонера буде власний номерstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

41_mainКомітет Верховної Ради  з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує прийняти за основу законопроект № 4988 про внесення змін до ст.16 Закону про міліцію

Цей проект має зобов'язати працівників органів внутрішніх справ рядового і начальницького складу носити нагрудні знаки (жетони), заборонивши їх знімати з форменого одягу.

Жетон має містити прізвище, ім'я та особистий номер співробітника міліції. Унікальний особистий номер  буде вноситися в окрему загальнодержавну базу даних, що дасть можливість вести єдиний всеукраїнський облік працівників ОВС.

Особистий номер довічно забезпечить уникнення його дублювання в зв'язку зі звільненням працівників і можливим подальшим їх поновленням на службі.

Національне законодавство України не перешкоджає запровадженню нагрудних знаків, адже Закон «Про міліцію» передбачає індивідуальну відповідальність кожного працівника ОВС.

Нагрудні знаки дадуть змогу дозволить громадянам легко бачити, запам'ятовувати і фіксувати за допомогою технічних засобів дані працівника органу внутрішніх справ у разі можливих неправомірних дій з його боку, або коли відповідний працівник не бажає представитися або пред'явити своє службове посвідчення.

 Народні депутати відмітили, що прийняття законопроекту дозволить полегшити можливість ідентифікувати співробітників органів внутрішніх справ і знизити кількість злочинів у сфері службової діяльності.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.