Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » «У Путіна готовий план захоплення частини України» — Лукашенкоstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

11423Депутат Верховної ради і колишній глава адміністрації президента України Сергій Пашинський розповів, що у Путіна був план захоплення частини України від Харкова до Одеси. Цей план був оформлений на карті.

Сергій Пашинський повідомив про те, що план захоплення України російськими військами був остаточно готовий ще в травні 2013 року.

Нібито про це українцям розповів президент сусідньої держави. Цю інформацію Пашинський повідомив  в інтерв'ю «Українській правді».

— Звідки відомо про цей план?

— Нам розповіли люди, які цей план бачили. Це керівники сусідніх держав.

— Білоруський президент Лукашенко?

— Керівники сусідніх держав. Путін був упевнений, що Янукович без нього у владі не втримається. Тому існував план light: плата за лояльність — це Крим. Але був інший план: захопити від Харкова до Одеси. І цей план був оформлений на карті. І Путін через Януковича цей план починав реалізовувати. Пам'ятайте, десь у травні минулого року по всій Україні пройшли так звані антифашистські мітинги? Ось я тоді не міг зрозуміти: у нас немає ніякої фашистської партії, а Путін вже тоді через сателіта, Партію регіонів і Януковича, підводив базу, чим він буде анексувати нашу територію — щоб «захиститися від фашистів».

Пашинський не назвав прізвище балакучого керівника сусідньої держави, але є підстави вважати, що це Лукашенко.

Пашинський в якості глави адміністрації президента приймав участь в переговорах Лукашенка з в.о. президента України Турчиновим.

 Як писав «Білоруський партизан», Лукашенко тоді хвалився журналістам тим, що показував новому українському керівництву свої військові карти, які нібито збігалися з секретними картами українських військових.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Самые комментируемые записи

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.