Получайте ВПраве
на Ваш E-mail:

*100% защита данных

Вы находитесь: Главная » Последнее на ВПраве, Право News » Учні тепер знатимуть що робити при виявленні мінstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="1074248304"
data-ad-format="auto">

11-761Міністерство освіти і науки направило в департаменти (управління) освіти і науки лист від 30.07.2014 № 1/9-385 з методичними рекомендаціями для проведення бесід зі школярами загальноосвітніх навчальних закладів з питань уникнення ушкодження мінами і вибухонебезпечними предметами, а також рекомендації з поведінки в надзвичайній ситуації.

В рекомендаціях зазначено, що відноситься до вибухонебезпечних предметів, як поводитися під час прогулянок в лісі або в туристичному поході, при виявленні вибухонебезпечного пристрою в транспорті, кінотеатрі, магазині, на вокзалі. Фахівці цивільного захисту наголошують на проведенні бесід з дітьми з правил поводження з невідомими предметами і пристроями.

Надаються рекомендації з проведення бесід зі школярами щодо поведінки в надзвичайній ситуації, де описані правила безпечної поведінки в таких ситуаціях як:

— У разі загрози ураження стрілецькою зброєю;

— У випадку загрози або ведення бойових дій;

— Якщо стався вибух;

— Під час повітряної небезпеки;

— Під час масових заворушень;

— Якщо захопили в заручники ;

— При проведенні тимчасової евакуації цивільного населення з небезпечної зони.

Марина Листопадська, ВПравеstyle="display:block"
data-ad-client="ca-pub-8862120308250256"
data-ad-slot="3888113903"
data-ad-format="auto">

.

Похожие записи на ВПраве

Оставьте ваш комментарий


© 2017 ВПраве · Все права на материалы, размещенные на www.inlegal.com.ua, охраняются в соответствии с законодательством Украины. При цитировании и использовании любых материалов ссылка на www.inlegal.com.ua обязательна. При цитировании и использовании в интернете активная индексируемая гиперссылка на www.inlegal.com.ua обязательна.